Spolupráce

Máte kvalitní, navštěvovaný web a sháníte pro něj registrace do katalogů? Nabízíme Vám možnost registrací do katalogů zdarma výměnou za umístění odkazu nebo banneru na Váš web. Stačí nás kontaktovat na některý z kontaktů uvedených vpravo a domluvit podrobnosti. Využít můžete jeden z níže uvedených způsobů propagace.

Textový odkaz

Textový odkaz lze umístit kamkoliv na web. Ideální je umístění do tematického textu, například do PR článku. Odkaz lze také umístit site-wide (na všech stránkách) například v patičce webu.

Registrace do katalogů

Kód textového odkazu

<a href="http://www.registratorka.cz/" title="Registrace do katalogů">Registrace do katalogů</a>

Banner 250x250

Registrace do katalogů

Kód banneru 250x250

<a href="http://www.registratorka.cz/" title="Registrace do katalogů"><img title="Registrace do katalogů" src="http://www.registratorka.cz/imgs/banner250x250.png" alt="Registrace do katalogů"></a>

Banner 468x60

Registrace do katalogů

Kód banneru 468x60

<a href="http://www.registratorka.cz/" title="Registrace do katalogů"><img title="Registrace do katalogů" src="http://www.registratorka.cz/imgs/banner468x60.png" alt="Registrace do katalogů"></a>

Banner 125x125

Registrace do katalogů

Kód banneru 125x125

<a href="http://www.registratorka.cz/" title="Registrace do katalogů"><img title="Registrace do katalogů" src="http://www.registratorka.cz/imgs/banner125x125.png" alt="Registrace do katalogů"></a>

Kontaktní informace

Jan Pospíšil
Na Břevnovské pláni 1299/23, Praha, 16900
IČ: 86989782, Neplátce DPH

E-mail: info@registratorka.cz
Telefon: 777 842 843

Časté dotazy

Kdy a jak se platí?

Po dokončení registrací Vám na email zašleme fakturu za provedené služby. Platbu předem vyžadujeme individuálně jen u větších objednávek.

Dostanu seznam katalogů?

Samozřejmě. Po dokončení Vám zašleme kompletní seznam katalogů, do nichž jsme web registrovali. Pokud vyžadujete 100% ověření, můžete si přiobjednat screenshoty vyplněných formulářů.

Jsou záznamy v katalozích viditelné hned?

Záznamy ve většině katalogů ještě před zveřejněním podléhají schválení administrátorem. To může trvat v závislosti na množství webů ve frontě 1-4 týdny.

Musím si na web umístit zpětný odkaz?

Nemusíte. Registrujeme pouze do webů, které nevyžadují umístění zpětného odkazu ani žádnou jinou protislužbu.

Mohu navržené údaje zkontrolovat?

Ano. Po navržení registračních údajů Vám je zašleme zpět na schválení či případné úpravy z Vaší strany.

S používáním webových stránek registratorka.cz souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat