Obchodní podmínky

Odesláním objednávky se objednávka považuje za závaznou a stvrzujete tím souhlas s obchodními podmínkami. Podmínkou je vyplnění veškerých požadovaných informací v objednávkovém formuláři. Objednávka je zároveň návrhem smlouvy, která vzniká dodáním služby.

Provozovatelem internetové služby (dále jen „Služba“), je podnikatel Jan Pospíšil, IČ: 86989782, zapsán v živnostenském rejstříku v Praze (dále jen „Provozovatel“).

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Odeslání objednávky uděluji v souladu se zákonem upravujícím ochranu osobních údajů a Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 (GDPR) podnikateli Jan Pospíšil, IČ: 86989782, svůj dobrovolný a svobodný souhlas se zpracováním osobních údajů dle níže uvedených podmínek, a to osobních údajů, které jsem uvedl/a v rámci objednávkového formuláře.

Proč Váš souhlas se zpracováním osobních údajů potřebujeme?

Vzhledem k tomu, že Vás chceme informovat o novinkách ohledně našich služeb a zároveň Vás chceme informovat o nabídkách s námi spolupracujících společností, o kterých si myslíme, že byste měl zájem, potřebujeme, abyste nám udělil s tímto zpracováním souhlas.

Za jakým účelem zpracováváme Vaše osobní údaje?

Zpracováváme Vaše osobní údaje pouze v rozsahu, za účelem a z oprávnění (právního titulu) zde uvedených:

Účel Rozsah zpracovávaných informací Právní titul
Zasílání novinek, obchodních nabídek a nabídek slevových akcí od naší společnosti a společností s námi spolupracujících E-mailový kontakt Souhlas se zpracováním osobních údajů

Uvedení těchto osobních údajů z Vaší strany je zcela dobrovolné, nicméně bez jejich uvedení Vás nemůžeme v případě aktuálních nabídek včas informovat.

Jak dlouho Vaše osobní údaje zpracováváme?

Vaše osobní údaje zpracováváme pouze po nezbytně nutnou dobu, kterou potřebujeme ke splnění účelu, za kterým byly Vaše osobní údaje shromážděny. Maximální doba, po kterou budou Vaše osobní údaje zpracovávány je deset let od získání Vašeho kontaktu. To Vám kdykoliv nebrání nás požádat o výmaz Vašich osobních údajů.

Komu Vaše osobní údaje předáváme?

Všechny poskytované služby nejsme schopni zajistit vlastními silami. Proto zde uvádíme kategorie možných příjemců s odůvodněním, proč by mohlo k předání Vašich osobních údajů dojít:

Příjemce Důvod zpřístupnění
Fyzické nebo právnické osoby zajišťující chod webu a našeho software (počítačových systémů) V současné době využíváme poskytovatele softwarového řešení, který v pozici zpracovatele servisuje naše internetové stránky a chod počítačových systémů.
Fyzické nebo právnické osoby zajišťující rozesílání e-mailů a sms notifikací V současné době využíváme služby poskytovatelů, který pro nás zasílá e-maily či sms
Fyzické nebo právnické osoby zajišťující support platformu pro řešení požadavků uživatelů V současné době využíváme poskytovatele support platformy, který ji v pozici zpracovatele pro nás provozuje.
Fyzické nebo právnické osoby zajišťující službu pro přesměrování e-mailů V současné době využíváme služby poskytovatele, který přesměrovává Vaše e-maily.

Rádi bychom Vás informovali, že vždy vyhovíme Vašemu právu získat informace o tom, komu, kdy a za jakým účelem byly Vaše osobní údaje předány.

Kontaktní informace

Jan Pospíšil
Na Břevnovské pláni 1299/23, Praha, 16900
IČ: 86989782, Neplátce DPH

E-mail: info@registratorka.cz
Telefon po domluvě na e-mailu

Časté dotazy

Kdy a jak se platí?

Po dokončení registrací Vám na email zašleme fakturu za provedené služby. Platbu předem vyžadujeme individuálně jen u větších objednávek.

Dostanu seznam katalogů?

Samozřejmě. Po dokončení Vám zašleme kompletní seznam katalogů, do nichž jsme web registrovali. Pokud vyžadujete 100% ověření, můžete si přiobjednat screenshoty vyplněných formulářů.

Jsou záznamy v katalozích viditelné hned?

Záznamy ve většině katalogů ještě před zveřejněním podléhají schválení administrátorem. To může trvat v závislosti na množství webů ve frontě 1-4 týdny.

Musím si na web umístit zpětný odkaz?

Nemusíte. Registrujeme pouze do webů, které nevyžadují umístění zpětného odkazu ani žádnou jinou protislužbu.

Mohu navržené údaje zkontrolovat?

Ano. Po navržení registračních údajů Vám je zašleme zpět na schválení či případné úpravy z Vaší strany.

S používáním webových stránek registratorka.cz souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat